Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Акваман Филм Дц Мултиверзум Мера Акциона Фигура Со Битка Костум

Акваман Филм Дц Мултиверзум Мера Акциона Фигура Со Битка Костум

DEN 512.00
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Во Филмот "Аквамен", Артур Кари мора да се бори со својот полубрат Орм за владеење Во Атлантида. Мера доаѓа на помош, користејќи ги своите уникатни овластувања. Можете да ги пресоздадете нивните епски авантури со оваа привлечна акциона фигура од 6" скала. Мера го носи својот светкав, аква скалиран костум со координативни чизми, златна дијадема и заменливи делови од телото за продолжена игра и позирање. Моќниот Супер Херој на ДК, исто така, доаѓа со бонус парче за собирање, поврзување и изградба На Супер-Негативец, Суштеството Cre! Изберете го целиот асортиман на акциони фигури, Аквамен, Мера, Орм и Црна Манта за возбудливи битки, уникатен филмски дисплеј и супериорна колекција НА ДК! Секоја бројка се продава одделно, предмет на достапност. Акваман Филм Мера Акција Слика, 6-Инчен Скала, 23 Поени На Артикулација и Бонус Парче Да Се Соберат И Да Се Изгради Creот Суштество : Возраст : 3 години И Повеќе. Аквамен филм мера акција слика. 6 " скала, 23 точки на артикулација и кралски борбен костум. Заменливи делови за продолжена битка игра и позирање. Вклучува бонус парче за собирање и изградба Наatureот Суштество!. Целиот асортиман вклучува И Акваман, Орм и Црна Манта.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.