Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Планински Букви Облик Туш Завеса Куки-Удар Слободен, Силна Носивост, Мазна Лизгање, Нерѓосувачки Челик, Бања Додатоци

Планински Букви Облик Туш Завеса Куки-Удар Слободен, Силна Носивост, Мазна Лизгање, Нерѓосувачки Челик, Бања Додатоци

DEN 175.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Опис : можете да избегнете гребење на шипката за завеси за туширање со оваа кука за завеси за туширање, која е дизајнирана со сферична форма за да обезбеди непречено лизгање на куката за завеси за туширање и да го намали триењето.Со двостран дизајн, оваа кука за завеси за туширање може да се закачи од двете страни за да се одржат работите избалансирани, а завесата за туширање и поставата може да се закачат заедно во исто време без да паднат easily.It изработен е од материјал од нерѓосувачки челик.Должината на куката е 7,8 см.Куката за завеси за туширање е погодна за домови, домови, хотели итн.Име на предметот : Кука За Туширање Материјал : Нерѓосувачки Челик Карактеристики : Лесна Инсталација, Без Удар, Силен Капацитет На Оптоварување Детали За Големина : Должина : 7,8 см/3,07" (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 12 х Кука За Завеси за Туширање можете да избегнете гребење на шипката за завеси за туширање со оваа кука за завеси за туширање, која е дизајнирана со сферична форма за да обезбеди непречено лизгање на куката за завеси за туширање и да го намали триењето. Со двостран дизајн, оваа кука за завеси за туширање може да се закачи од двете страни за да се одржат работите избалансирани, а завесата за туширање и облогата може да се закачат заедно во исто време без лесно да паднат. Изработен е од материјал од нерѓосувачки челик. Должината на куката е 7,8 см. Куката за завеси за туширање е погодна за домови, домови, хотели итн.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.