Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Декоративни И Информативни Метални Пвц Глобус

Декоративни И Информативни Метални Пвц Глобус

DEN 607.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Донесете Ја Оваа Прекрасна Глоуб Дома И Додадете Многу Шарм Во Амбиентот. Направено Од Метал Овој Глобус Е Сигурен Фаќач На Внимание Каде И Да Е Поставен. Информативен И Декоративен Овој Прекрасен Глобус Се Потпира На Лак Со Бакарна Нијанса Поставен На Тркалезна Основа,Која Има Спортски Дизајни. Можете Да Го Поставите Секој Агол Од Собата На Странична Централна Маса Или Пиедестал И Да Додадете Елегантен Апел До Вашиот Дом. Ставете Го Во Училница Во Училница За Позајмување Информативно И Декоративно Чувство. Детските студенти, Па Дури и Возрасните Би Имале Гала Време Да Гледаат и Да Учат За Различни Континенти Мориња Земји и Многу Повеќе. Лесен За Одржување И Чистење Овој Свет Е Задолжителен Во Секоја Куќа. Исто Така, Ќе Направи Совршен Избор Да Подарите Некого. Затоа Побрзајте И Фатете Го Овој Свет Веднаш. Декоративен И Информативен Метален Пвц Глобус.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.