Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Колекцијата Ступел Домашен Декор Бидете Тоа Што Сте Биле Цветна Типографија Со Сина И Бела Плочка Преголеми Испружени Платно Ѕид Уметност, 1. 30

Колекцијата Ступел Домашен Декор Бидете Тоа Што Сте Биле Цветна Типографија Со Сина И Бела Плочка Преголеми Испружени Платно

DEN 527.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Нашето испружено платно е создадено само со највисоки стандарди. Печатиме со висококвалитетни мастила и платно, а потоа рачно сечеме и го истегнуваме преку дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Уметноста е подготвена да виси без потреба од инсталација. Димензии : 24 х 1,5 х 30 Инчи. Нашето испружено платно е создадено само со највисоки стандарди. Печатиме со висококвалитетни мастила и платно, а потоа рачно сечеме и го истегнуваме преку дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Подготвен За Закачување-Не Е Потребна Инсталација или Хардвер. Дизајн На Уметничката Кејти Дукет.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.