Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Женско Мајчинство Украсена Туника Топ - Проширени Големини На Располагање

Женско Мајчинство Украсена Туника Топ - Проширени Големини На Располагање

DEN 1.67
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Ние сме тука да ја донесеме имагинативната и оригинална светска најдобра женска облека. Секое дело и уметност е лично концептуализирано од нас и извршено од неговиот најкреативен дизајнерски тим.Дизајнирана со беспрекорна ткаенина со супер истегнување која се враќа во форма по секое носење во текот на бременоста и пошироко, овој прекрасен врв на Туника "Софија" има блескаво украсено деколте. Завршено со полите на каснување од ајкула, овој врв има .75 ракави и лелеаво вклопување. Упатство за нега Рачно Перење Спецификации Боја : Фуксијаза : Мал Стил : Туники-Должина На Ракавот : Три Четвртини Ракав-СКУ : WTMU3371 Белата Марка Женска Породилна Туника Топ-Проширени Големини Достапни. 95% Вискоза/5% Спандекс. Породилно Носење. Високо Ниско Полите. 3/4 Ракави. Украсено Деколте. Големини И ДО 3 XL.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.