Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Ленени Панталони Жени Летни Ситни Капри Врвки За Влечење Назад Еластични Панталони За Половината Секојдневни Панталони Со Џебови Сива ХХХЛ

Ленени Панталони Жени Летни Ситни Капри Врвки За Влечење Назад Еластични Панталони За Половината Секојдневни Панталони Со Џебови

DEN 222.72
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Големина : С Половината : 62см/24.41" Должина : 104см/40.94" Големина : М Половината : 66см/25.98" Должина : 105см/41.34" Големина : Л Половината : 70см/27.56" Должина : 106см/41.73" Големина : XL Половината : 74см/29.13" Должина : 107см/42.13" Големина : xxl половината : 78cm/30.71" должина : 108cm/42.52" Големина : Xxxl половината : 82cm/32.28" должина : 109cm/42.91" Женски заострени панталони памучни ленени врвки назад еластични половини панталони обични панталони со ЏЕБОВИ карактеристики : затворање на врвка[љубезен потсетник] бидејќи секој уред е различен, вистинските Панталони Може да бидат малку поинаква боја отколку на сликата. можеш да разбереш, благодарам![За Големината] ве Молиме погледнете ја табелата со големини на сликата на производот или табелата со големини на страницата со детали пред да ја купите. Можете да ја изберете големината според должината на половината, колкот и панталоните! Препорачуваме да купите една големина нагоре.Материјал : 55% памук+45% полиестер. Мека, лесна и удобна за носење.Карактеристика : дизајн На Врвки, Странични Џебови, Заострена Нога За Панталони, Еластичен Раб На Панталони,Цврсти Бои Сезона : Алгенда : Жениматеријал : Плојестерстил : Мода, Каузалпакет вклучуваат : 1 ПАРЧИЊА панталони. Женски Заострени Панталони Врвка Назад Еластична Половината Панталони Секојдневен Панталони Со Џебови. Материјал : памук и лен, супер мека ткаенина, пријателска за кожата и удобна за носење. Долгите панталони со цврста боја се класични и шик, задолжителни во гардеробата за девојки и жени. Повод : женски постелнина џогер панталони добро за одморалиште носат, повик дневно, датира, партија, одмор, дневна облека, летни плажа панталони за жени. Совети за нега : измијте рачно, мијте ја машината меко, легнете да се исуши за да ја одржите во добра состојба.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.