Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Камбиум Удобност Зафат-Природна Гума

Камбиум Удобност Зафат-Природна Гума

DEN 735.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Зафатите За Удобност На Камбиум се состојат од термопластичен гумен ракав, а половина од стисокот е покриен со висококвалитетната Лента За Камбиум Брукс. Лентата е изработена од природна мешавина од памук-гума. Две висококвалитетни алуминиумски стеги го фиксираат стисокот на рачката. Зафатите се достапни во две бои погодни за серијата седла Камбиум и во должина од 100 мм и 130 мм. Направено со органски памук за природен изглед и чувство. Прстените со двојно заклучување овозможуваат сигурно вклопување на вашите решетки. Пластичните краеви на шипката ги чуваат вашите рачки и цревата безбедни. Делумен ред и делумна дијамантска шема.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.