Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Кардон-УЛТРА ДЕБЕЛОМЕР Одговара изберете: 2001-ДОЏ РАМ 2500

Кардон-УЛТРА ДЕБЕЛОМЕР Одговара изберете: 2001-ДОЏ РАМ 2500

DEN 2.00
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Продолжете го работниот век на вашето возило со Ултра Дебеломер А1 Кардон. Овој дел е составен дел од системот за сопирање на вашето возило, обезбедувајќи возилото целосно да запре откако ќе ги вклучите сопирачките. Дебеломер А1 Кардон може да се инсталира со соодветни алатки и знаење, или од сопственик со знаење или професионалец за услуги. А1 Кардон, Ултра Дебеломер : замена автомобилски а1 кардон кочница делови. Го доведува возилото до целосно запирање откако ќе се вклучат сопирачките. Клучна компонента во безбедното работење на вашето возило. Може да ја замени истрошената или оштетената компонента со соодветни алатки и знаење од сопственик или професионалец за услуги.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.