Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Класични Додатоци Веранда Водоотпорен Скара Скара Капак И Правоаголни Овални Двор Маса И Стол Сет Капак Пакет

Класични Додатоци Веранда Водоотпорен Скара Скара Капак И Правоаголни Овални Двор Маса И Стол Сет Капак Пакет

DEN 751.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Омилен клиент за неговиот модерен дизајн, издржливост и обемна колекција на соодветни производи, линијата веранда ја карактеризира нашата тешка гардела ткаена полиестерска ткаенина и специјална водоотпорна и отпорна подлога. Кога ќе купите Класичен Додатоци скара или двор мебел покритие вие не сте само добивање на покритие; вие сте исто така купување мир на умот. Не само што вашиот мебел за скара и двор ќе биде заштитен од елементите, туку ќе бидете заштитени со најлесната гаранција во индустријата. Ако вашиот производ не успее во гарантниот период, побарајте не преку интернет и искористете ја нашата програма За гаранција Без Проблеми поддржана од нашиот тим за услуги на клиенти со седиште во САД. КЛАСИЧНАТА РАЗЛИКА ВО ДОДАТОЦИТЕ : навлаките За Веранда одат дополнителна милја со внатрешни споеви за цврстина, шевови со висока густина за издржливост, рачки со облоги за удобност и соодветна мрежа за софистициран изглед. ПРЕМИУМ КАПАЦИ ЗА СКАРА : Гарантирано ќе одговара на скари за скара 64"л х 30"Д х 48"Х. ВЕБЕР КАПАК ЗА СКАРА : Одговара на вебер Битие И Битие ii модели на скара ЗА гас Е-310, Е-330, Е-410, ЕП-310, ЕП-330, С-310 и С-330, заедно со многу други популарни брендови (Бринкман, Шарброил, Епен Ер, итн.). ТЕШКА ПОКРИВКА ЗА МЕБЕЛ ЗА ДВОР : Гарантирано ќе одговара на правоаголни/овални маси за двор и 6 стандардни столици за двор 108 "л х 82" В х 23 " Х. ОТВОРЕНИ ПОКРИВКИ ЗА ДВОР со ГАРАНЦИЈА : Тригодишна ограничена гаранција. Водоотпорен И ВОДООТПОРЕН : Системот За Ткаенина Гардел има елегантен врв од ткаенина со заштитна водоотпорна и отпорна ламинирана подлога и заштитно темно здолниште за заштита од прскање. ПРИЛАГОДЕНО ВКЛОПУВАЊЕ НА НАДВОРЕШНИОТ ДВОР : Еластичниот кабел за полите со прилагодлив преклоп овозможува цврсто, прилагодено вклопување и закопчани ремени чувајте го капакот што го штити вашиот мебел за скара и двор во најветровитите денови. ИЗДРЖЛИВ КАПАК со НАПРЕДНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : големите рачки со полнење го олеснуваат отстранувањето додека отворите за воздух ја намалуваат внатрешната кондензација и кревањето ветер. КЛАСИЧНИ ДОДАТОЦИ ВЕРАНДА ДВОР СЕТ ОПФАЌА : ќе бидете сигурни да го најде вистинскиот корици за да одговара на вашите потреби со повеќе 140 форми и стилови Во Колекцијата Веранда Од Класичен Додатоци. Не е дизајниран за целосно покривање на тркалата или нозете. Вебер Битие е заштитен знак На Производите На Вебер-Стивенс, ДОО. Класичните Додатоци не се поврзани или поврзани на кој било начин.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.