Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
импресионирајте Го Маникирот - Зачудувачки, Среден

импресионирајте Го Маникирот - Зачудувачки, Среден

DEN 239.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Маникир од новата генерација. Сега со чиста технологија за вклопување, потенок и супер удобен. Само притиснете и одете! Гел ноктите изгледаат и се чувствуваат како вашите природни нокти, и не е потребен лепак! Од неодоливи бои до мат и хромирани завршетоци – украсени со сјај, 3д кристали, обоени камења и многу повеќе. импресионира е секогаш во тренд, со опции галор. Инспирирани од трендовите на дизајнерот и поп културата, имаме изглед на љубов. Со импресионирањето на удобноста и супер лепилото за држење, лесно ќе постигнете маникир со професионален изглед дома, за неколку минути. Лажните нокти се подготвени за носење, не е потребен лак и нема време за сушење! Тие се исто така отпорни на чипови, водоотпорни, супер издржливи, без дамки и не ги оштетуваат вашите природни нокти. Комплетот содржи 30 клинци, подготвителна подлога, мини датотека и дрвен стап. Без чипсување, без размачкување, без суво време и изгледа и се чувствува како вашите сопствени нокти. Супер држете лепило овозможува ноктите да се каже стави и да остане совршен. Безбедно на природни нокти и лесно се отстранува.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.