Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Милан Сенка Модел Килим

Милан Сенка Модел Килим

DEN 2240.00
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Со прекрасен, печат изглед кој додава длабочина и интерес, Тепихот Линон-Мн Милан Област создава визуелно зачудувачки изглед во вашиот дом. Достапен по ваш избор на големина и боја, овој тепих е изработен од 100% топлински сет полипропилен со конструкција на моќен разбој со акциона поддршка.Големини понудени во овој килим : Следниве се сите големини за овој килим. Ве молиме имајте предвид дека некои може да бидат моментално недостапни поради залихите. Исто така, имајте предвид дека големините на килимите може да варираат до 4 инчи во наведените димензии. Димензии : 1,83 х 2,83 стапки. Правоаголник5 х 7,58 стапки. Правоаголник 8 х 10,25 стапки. Правоаголник Изработен од 100% топлина во собата полипропилен. Достапно во различни бои. Моќ разбој изградба со акција поддршка. Произведено Во Турција. Вашиот избор на големини.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.