Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
23 82 0.43 Аква Полипропилен Тркач Килим

23 82 0.43 Аква Полипропилен Тркач Килим

DEN 695.52
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Нека тепихот На областа На Модемот го илустрира сопствениот простор. Современиот модел на заоблени квадрати со богати тонови на аква и сиви, можете да го спарите ова со секој внатрешен декор. Ова е машински изработен, рачно врежан тепих е направен за идеален изглед и удобност. 23" х 82" х 0.43 " Аква Полипропилен Тркач Килим.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.