Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Канал Надворешен Двор Плетен Armан Трпезариска Фотелја Сет од 4-ЕЕИ-4031

Канал Надворешен Двор Плетен Armан Трпезариска Фотелја Сет од 4-ЕЕИ-4031

DEN 1.67
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Канал Надворешен Двор Плетен Armан Трпезариска Фотелја Комплет од 4-ЕЕИ-4031 Освежете го вашиот алфреско простор Со Комплетот За Трпезариска Фотелја За Надворешен Двор од 4. Донесувајќи преоден стил со современ модерен талент на која било надворешна површина, Каналот има алуминиумски рамки обложени со прав, завиткани во синтетички плетен wан отпорен на УВ. Перничињата обложени со пена и водоотпорните навлаки нудат удобно седиште додека јадете или забавувате. Сите временски услови и долготрајни, овие разноврсни столчиња за јадење на отворено создаваат спокоен амбиент за вашиот утрински чај, сончев ручек, коктел за зајдисонце и сѐ помеѓу нив. Карактеристики На Куршум : . Модерен Отворен Јадење Фотелја Во собата на 4. Алуминиумска Рамка Обложена Со Прав. Синтетички Јп Weан Ткаат. Сите Временски Перница Покрива. Вода И УВ Отпорни. Не-Обележување На Нога Влошки. Потребно Е Собрание. Сетот Вклучува : . Четири-Канал За Јадење Фотелја. Димензии На Производот : . Вкупни Димензии На Производот : 25 "L x 98" W x 34.5 "H. Индивидуални Димензии На Столот : 25" L x 24.5 "W x 34.5" H. Димензии На Седиштата : 19.5"L x 19"W x 17"H. Висина На Потпирачот За Рака : 8.5"H Модерен Комплет За Надворешна Фотелја за јадење од 4. Алуминиумска Рамка Обложена Со Прав. Синтетички Јп Weан Ткаат. Сите Временски Перница Покрива. Вода И УВ Отпорни. Не-Обележување На Нога Влошки. Потребно Е Собрание. Вкупни Димензии На Производот : 25"L x 98"W x 34.5" H Индивидуални Димензии На Столот : 25 "L x 24.5"W x 34.5" H Димензии На Седиштето : 19.5 "L x 19"W x 17" H Висина На Потпирачот За Рака : 8.5 " H.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.