Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Аплаузи Туна Филе Со Сирење Влажна Храна За Мачки, 2. Оз

Аплаузи Туна Филе Со Сирење Влажна Храна За Мачки, 2. Оз

DEN 521.44
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Аплаузи Филе Од Туна Со Сирење Влажна Храна За Мачкиприлозите се гордеат што нудат само природни состојки, без непотребни адитиви, оброк со пердуви или скриени состојки. Аплаузите храна за домашни миленици се направени од протеини од човечко одделение, осигурувајќи дека вашето домашно милениче ќе ги добие своите две есенцијални амино киселини ? таурин и аргинин ? директно од диета Со Аплаузи. И со протеинот како главна состојка, изворот и квалитетот на протеинот е од витално значење. Сите риби што се користат во нашата храна за домашни миленици се од одржливи ресурси; рибата е морска фатена со употреба на методи погодни за делфини. Аплаузи сува храна се препорачува за да се осигура дека вашето домашно милениче добива целосна исхрана. Аплаузи Туна Филе Со Сирење Влажна Храна За Мачки, 2,47 Мл.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.