Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Ројалбаби Месечина Детски Велосипед Розова

Ројалбаби Месечина Детски Велосипед Розова

DEN 2034.08
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Дозволете им на вашите малечки да уживаат на отворено и да ја разгорат својата љубов кон возењето велосипед со Месечината Ројалби-5 14-Инчен Детски Велосипед со Тркала за Обука. Со елегантен дизајн, овој велосипед за момчиња и девојчиња е ремек-дело што ќе го долови авантуристичкото срце на вашето дете. Покрај робусната, лесна магнезиумска рамка и екстра широките гуми, овој велосипед гарантира сигурно патување за вашето малечко во секоја авантура, враќајќи ги дома звук и недопрени. Овој велосипед со тркала за обука има гуми од 14 инчи кои му овозможуваат на вашето дете да учи и да расте со свое темпо. Сигурната двојна рачна сопирачка обезбедува сигурни перформанси на сопирање во различни временски услови за авантури без грижи на отворено. Во меѓувреме, екстра-широките гуми обезбедуваат зголемена стабилност и влечење, овозможувајќи им на младите возачи самоуверено да се движат низ различни терени, истовремено обезбедувајќи непречено и удобно возење за бескрајна забава на отворено. Овој велосипед за мали деца има одвојливи тркала за обука, ексклузивни премиум делови За Кралско Бебе и раб од 1 парче Мг, што го прави исклучителна опција за велосипед се-во-едно. Гледајте како вашето дете се издигнува на нови височини, педали низ вашето соседство со Месечината Ројалби-5 14-Инчен Детски Велосипед со Тркала за Обука. Лесниот детски велосипед има дизајн инспириран од месечината со отстранливи тркала за обука. Магнезиумската рамка се спротивставува на корозија, издржува абење од редовно возење. Опремено со двојни рачни сопирачки, така што вашето дете ќе има целосна контрола и самодоверба додека истражува нови хоризонти. Екстра широките гуми од 14 инчи обезбедуваат стабилност и влечење за возбудливо возење. Интегрираните тркала за обука од 1 парче му овозможуваат на вашето дете да учи и да расте со свое темпо. Доаѓа однапред составен со упатство за употреба и ексклузивни премиум делови За Кралско Бебе и раб од 1 парче Мг за почеток без стрес на вашето истражување на вселената. Вклучува тркало за обука, ѕвонче и комплет за алат. Големина на тркалото : 14 инчи. Седло висина : 18 до 23 инчи. Висина на возачот : 37 до 41 инчи. Материјал : Магнезиум. Боја : Розова. Димензии( L x w x H) : 39 x 18 x 27 инчи. Тежина : 19,20 фунти. Гаранција : Ограничена доживотна гаранција.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.