Крег Рамки Булноза Современа Црна Композитна Рамка За Слика, Сет од 4

Крег Рамки Булноза Современа Црна Композитна Рамка За Слика, Сет од 4

DEN 1.67
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Чиста и современа, оваа црна рамка за слики е идеална за домашни или канцелариски галериски дисплеи. Ова обликување се одликува со јадро ОД МДФ со мазна, галерија црна ламинатна обвивка. Со ширина од 3/4 инчи, рамката за слика со бикови има висок, заоблен профил. Оваа современа црна рамка за слики со почит ќе ја прикаже вашата галерија колекција без да ја скрши банката. Крег Рамки Булноза Современа Црна Композитна Рамка За Слика, Сет од 4 : рамка материјал : мдф композит. Рамка заврши : ламинат заврши. Боја на рамка : галерија црна. Компоненти : стакло, крут црн поддржувач со закачалки со печат. Избраната големина треба да биде еднаква на големината на фотографијата/печатењето/постерот што се врамува.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.