Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Каролини Богатства BB2886PTHD Куче Куќа Колекција Dachshund Црн Тен Пар На Тенџере Носителите 7,5HX7, 5W, повеќебојни

Каролини Богатства BB2886PTHD Куче Куќа Колекција Dachshund Црн Тен Пар На Тенџере Носителите 7,5HX7, 5W, повеќебојни

DEN 270.08
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Каролини Богатства BB2886 PTHD Куче Куќа Колекција Dachshund Црн Тен Пар На Тенџере Носителите 7, 5 HX7, 5 W, мултиколирана Куче Куќа Колекција Dachshund Црна Тен Пар На Тенџере Носителите. Овој Пар Држачи за Тенџере содржи уметнички дела на Дакел. Одличен подарок за сопственик на Дакел. Пар Држачи за Тенџере што одговараат на вашиот кујнски декор. овие се дебели и функционални. Уметничкото дело во целосна боја ја украсува предната полиестерска ткаенина на жешката подлога и нагласена со црна облога. Користете ги овие во како тривета за Вашиот Денот На Благодарноста Или божиќ маса. Исполнет со изолирана ткаенина и ватиран за издржливост. Овие шарени држачи за тенџере ќе направат одличен подарок за вашиот омилен домашен готвач или извршен готвач. Секој држач за тенџере мери приближно 7 1/2 инчи на 7 1/2 инчи. Вклучено е висечко јазиче. Пар Држачи За Тенџере.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.