Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Уникатен Разбој Тепих Троса Аурора 8' 0 10' 0 ,Беж

Уникатен Разбој Тепих Троса Аурора 8' 0 10' 0 ,Беж

DEN 3696.00
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Кога имате талент за драматичното и сакате килим да одговара, Колекцијата Аурора се издвојува меѓу останатите. Темните и светли бои работат во живописен контраст со апстрактните дизајни инспирирани од природата гарантирано ќе привлечат внимание. Прегрнете ја вашата внатрешна дива. Деца И Миленичиња Пријателски. Голема вредност, висок квалитет и многу издржлив. Упатства за нега : редовно Вакуумирајте и чистете на самото место. Овој килим е отпорен на дамки, отпорен на избледување, без пролевање и лесен за чистење.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.