Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Експрес Вода - Голем Син Филтер За Замена На Талог – СЕД Нечистотија, Песок, 'Рѓа Филтер За Вода Со Висок Капацитет-Филтрација На Целата Куќа-Микрон-2,5 20

Експрес Вода - Голем Син Филтер За Замена На Талог – СЕД Нечистотија, Песок, 'Рѓа Филтер За Вода Со Висок Капацитет-Филтрација

DEN 639.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Заштитете го вашиот дом, здравје и апарати со филтрирање на целата дојдовна вода. 2 Пакет Експрес Вода Голема Сина Цела Куќа Филтерот За Талог ги отстранува главните загадувачи на талог од вашето водоснабдување и обезбедува чиста вода за сите домашни намени. Овој систем ги отстранува загадувачите на седиментот како ' рѓа, Нечистотија, Песок, Тиња, Прашина и Бигор. Спречете ги вашите растенија да создаваат ' рѓа и други штетни седименти. Дајте поздрава вода на вашите миленици. Продолжете го животниот век на машината за миење садови, машината за перење алишта и другите апарати и намалете ги трошоците за енергија. Филтрите за Талог се добри до 100.000 литри или 6-12 месеци. Ова се заснова на просечниот квалитет на водата. Животот на вашиот филтер може да биде различен во зависност од квалитетот на водата, температурата и дојдовниот притисок. Овој издржлив, тежок филтер за целата куќа може да испорача до 0,25 литри вода секоја секунда. Филтерот работи со 45-125 пси и температури на водата помеѓу 40-100 а. Филтерот е вакуум запечатен и 100% полипропилен од чиста храна, комплетен со дизајн на слоеви на густина. Одговара на секое стандардно куќиште за филтрирање на целата куќа од 2,5" х 20". Филтрирајте ја водата со висококвалитетен полипропилен за максимално задржување на талогот. Изберете го филтерот што трае подолго за да ви даде најдобра вредност во филтрацијата : Експресната Вода Голем Син Талог Цела Куќа Филтер 2 Пакет FLTWH2025 S02 за вашиот дом. Извадете Нечистотија Од Вашиот Дом-Ја Штити целата куќа од ' рѓа, Нечистотија, Песок, Тиња, Песок и други седименти. Висока Стандардна Филтрација-Потврдена со независно лабораториско тестирање за да се исполнат Стандардите NSF / ANSI 58. Најдобра Филтрација-Направена со прецизно спакувани полипропиленски микрофибер од храна нашите филтри за талог имаат 4 различни слоеви кои фаќаат загадувачи до 5 микрони. Универзална Стандардна Големина - 5 Микрони Голем Син Талог Голем Филтер 2 Пакет, 2,5" х 20 "големина одговара на сите стандардни 2,5" х 20 " филтер куќишта. Направено До Последно-Херметички вакуумско запечатено пакување спречува расипување на вашиот филтер.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.