Домашен Мебел Лилијан Овален Стол За Грб Во Клајн Видра Четкана Рамка К Д

Домашен Мебел Лилијан Овален Стол За Грб Во Клајн Видра Четкана Рамка К Д

DEN 1608.00
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Новиот излитена шик. Направете го секој оброк посебна пригода со француската земја, се среќава со рустикален стил на фарма, од овие столови за јадење. Модерен пресврт на традиционален дизајн, шик, мека ткаенина се комбинира со врежана дрвена рамка за неверојатно место за седење и поминување време со пријателите и семејството. Добијте го рустикалниот стил на фарма што го посакувате со овалниот стол За грб На Лилијан. Димензии : 19.25 W x 23.25 D x 38.75 H во. Висина На седиштето : 19.5 во. Рамка од гумено дрво; седиште од пена. Ткаенина тапацир во избор на достапна боја. Гравирани детали долж рамката. Пена амортизирана назад за поддршка.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.