Знаменитост См Ловец На Духови Двоглед За Ноќно Гледање

Знаменитост См Ловец На Духови Двоглед За Ноќно Гледање

DEN 799.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Ловец На духови 2х24 Ноќно Гледање Бинокуларен Идеален За продолжено ноќно набљудување, Двогледот За Ноќно Гледање На Духови 2х24 Е опремен со инфрацрвен илуминатор со голема моќност и 2х зголемување за светла, живописна слика на цели со краток дострел во услови на слаба амбиентална светлина или целосна темнина. Изграден за доживотна употреба, Двогледот На Ноќно Гледање На Ловецот На Духови 2х24 има лесна, издржлива полимерна конструкција за максимална издржливост. Уредот вклучува и функција за автоматско исклучување што целосно го исклучува уредот кога е изложен на извори на силна светлина, заштедувајќи ја цевката за ноќно гледање и обезбедувајќи години на работа. Заштитен со тригодишна гаранција на Цевката и Ограничената Доживотна Гаранција На Знаменитостите за домувањето, Двогледот За Ноќно Гледање На Ловецот На Духови 2х24 Е дизајниран да ги исполнува највисоките барања и стандарди на сериозниот корисник на ноќно гледање.Карактеристики : 2x Зголемување, Висококвалитетна Слика И Резолуција, Близок Опсег На Набљудување На Фокусот, Вградено Инфрацрвено Осветлување Со Голема Моќност, Ergономски Дизајн И Брзо Напојување, 1/4" Штекер За Статив, Лесен И Издржлив Композитен Бодидеал За продолжено ноќно набљудување, Двогледот За Ноќно Гледање На Ловецот на Духови 2х24 Е опремен со инфрацрвен илуминатор со голема моќност и зголемување од 2х за светло, живописна слика На Цели Со Краток Дострел Во Услови На Слаба Амбиентална Светлина Или Целосна Темнина.Ноќно Гледање двогледно куќиште за Носење, леќа крпа хантер 1х24 Ноќно Гледање Монокуларно, Ловец На Духови 4х50 Ноќно Гледање Монокуларно.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.