Кеш Акме Олово Слободен Бојлер Конектор, 3 4 3 4 18

Кеш Акме Олово Слободен Бојлер Конектор, 3 4 3 4 18

DEN 3.33
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Бојлер Флекс Црево, Стандарди IAPMO, NSF61, Апликација Бојлер ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : овој производ може ДА ве изложи на хемикалии, вклучително И Олово, за кое Е познато Дека Државата Калифорнија предизвикува рак и вродени дефекти или друга репродуктивна штета. За повеќе информации одете на www.P65 Warnings.ca.gov. - Shark Bite U3088 FLEX18 BVLF. Колекција.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.