Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Neenah ХАРТИЈА КЛАСИЧЕН Лен Пишување Хартија 24lb Баронски Слонова Коска листови 05221

Neenah ХАРТИЈА КЛАСИЧЕН Лен Пишување Хартија 24lb Баронски Слонова Коска листови 05221

DEN 2.33
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Премиум воден печат хартии. Гарантирано за употреба во ласерски или инк-џет печатачи и копири со голема брзина. Без киселина за архивски квалитет. Суптилната ленена завршница дава навестување на текстура, но сепак нуди голема печатливост. Продаден како 1 Рем. Создава јасни, совршени букви и хартија за деловна презентација што се забележува. 24 фунти. Содржи 25% памучни влакна. 8 1/2" х 11 " хартија. Идеална оф-бела деловна боја. Гарантирано за употреба во ласерски и млазни печатачи со мастило и копири со голема брзина.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.