Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Џена Гроздобер Сива Салон

Џена Гроздобер Сива Салон

DEN 1.67
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Наполнете ја вашата спална соба со романтичен шарм со Гроздобер Сив Комода Џена, со традиционален дизајн со богата завршница, црн хардвер и украсени украси. Ова парче обезбедува доволно складирање за облека и постелнина, додека горните фиоки обложени со филц безбедно складираат накит и колекционерски предмети. Спарете го ова парче со другите од колекцијата за да го натопите вашиот дом со раскошен, кохезивен изглед. Џена Гроздобер Сива Салон.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.