Барбасол Т-блејд Тример, Тример Табла, Водичи

Барбасол Т-блејд Тример, Тример Табла, Водичи

DEN 1.00
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Мажите сакаат да имаат идеален стил и да изгледаат кога ја потстрижуваат косата на лицето. Добивањето на тој совршен детал повеќе не е проблем со Тримерот За Т-Сечилото што се Полни Со Барбасол. Со своите ножеви од нерѓосувачки челик, ќе имате остри, прецизни парчиња што можат многу да го подобрат начинот на кој се појавувате. Т-Сечилото овозможува сите детали и контури што ги изработувате да работат и да направат да изгледате најголемо. Четири одделни Чешли За Водичи се приспособуваат на најдобрата должина за вашата коса, без разлика дали е на 3,6,9 или 12 мм. Нашиот тример се полни и може да обезбеди до 60 минути квалитетно време на бричење, вклучивме и масло и четка за чистење за ваша погодност. Можете исто така лесно да ги исчистите главите под проточна вода без проблем. Прецизно ги исекува и контурира влакната на лицето : тримерот со т-сечилото овозможува остри, прецизни кроеви кои подобро дефинираат како го средувате, сечете или стилизирате вашиот изглед. Подобри детали и контури на вашите бради : добијте посилни детали и подобри контури на влакната на лицето и брадите што можат да го подобрат вашиот имиџ. Полнење : нашиот тример може да се наплати за да добие до 60 минути квалитетно време на бричење. Лесно се чисти : можете да ја ставите главата под вода за лесно чистење без да предизвикате никаква штета или проблеми на вашиот тример. Четка за масло и чистење : вклучивме масло и четка за чистење со нашиот комплет за да ви помогнеме во вашата секојдневна рутина.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.