Свеќичка Жица Сет Одговара изберете: 1993-ТОЈОТА КОРОЛА, 1993-ГЕО ПРИЗМ

Свеќичка Жица Сет Одговара изберете: 1993-ТОЈОТА КОРОЛА, 1993-ГЕО ПРИЗМ

DEN 998.24
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Нгк Палење Жица Во собата користат метод на градба познат како променлива теренот жица ликвидација да се создаде отпорност на радиофреквенција пречки. Феритен магнетски слој кој се состои од мешавина од гумени, пластични и феритни магнетни материјали во прав нуди униформа отпорност и ненадмината спроводливост. Нгк жиците имаат помал отпор од конвенционалните жици од јаглеродно јадро. Нгк Свеќичка Жица Во собата ОЕ-Еквивалент. Оем стил конектори за лесна Инсталација. Супериорен Отпуштање и Заштеда на Гориво. Извонредна Издржливост и Перформанси. Одлично Потиснување На Бучавата. ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ ЕПДМ И Силиконски облоги. Одговара Изберете : 1996-1997 ТОЈОТА КОРОЛА 4 Цил 1,6 Л 1993-1995 ТОЈОТА КОРОЛА 4 Цил 1,8 Л 1993-1997 ГЕО ПРИЗМ 4 Цил 1,6 Л 1994-1997 ТОЈОТА ЦЕЛИЦА 4 Цил 1,8 Л 1992-1994 ТОЈОТА ПАСЕО 4 Цил 1,5 Л и повеќе - додадете вашето возило до нашиот додаток за вклопување за проверка.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.