Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Пол Мичел Јачина Супер Силен Дневен Регенератор 10. Оз

Пол Мичел Јачина Супер Силен Дневен Регенератор 10. Оз

DEN 2.33
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Ако вашата коса е уморна и под стрес, обидете Се Пол Мичел Супер Силен Дневен Регенератор. Овој навлажнувачки регенератор за сува коса има Супер Силен Комплекс кој ги обновува исушените и оштетени нишки одвнатре додека сојата, канолата и пченкарниот скроб ја измазнуваат и омекнуваат површината. Резултатот е здрав, природен сјај и прекрасна управливост. Сувата коса е навлажнета така што се чувствува и тече како кадифе. . Одличен регенератор без сулфат за коса третирана во боја, оваа испробана и вистинска формула им дава обновена сила и свиленкаст на кревките затемнети прамени и помага да се заштити косата од сончевите УВ зраци, кои можат да избледат боја со текот на времето. . Овој навлажнувач безбеден за боја е исто така без парабени и вегански. Пол мичел никогаш не ги тестирал своите производи на животни, а компанијата постигнала скокање Зајаче сертификација. Покрај тоа, компанијата внимателно ги извори состојките за заштита на природните ресурси. . Познат по формулирањето луксузни производи со високи перформанси кои исто така се без суровост и еколошки свесни, Пол мичел го создаде овој регенератор за да ја направи слабата, жедна коса повторно убава и силна. Овој навлажнувачки регенератор за сува коса има Супер Силен Комплекс кој ги обновува исушените и оштетените нишки одвнатре додека сојата. Пол Мичел Супер Силен Дневен Регенератор 10.14 fl oz. Помага во обновувањето на сјајот на природната коса.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.