Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Женски Гаќи Беспрекорни Дами Панталони Здолниште Домашна Облека Дами Долна Облека

Женски Гаќи Беспрекорни Дами Панталони Здолниште Домашна Облека Дами Долна Облека

DEN 1.67
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Големина : С Половината : 66см/25.98" Должина : 30см/11.81" Големина : М Половината : 67см/26.38" Должина : 31см/12.20" Големина : Л Половината : 72см/28.35" Должина : 31см/12.20" Големина : XL Половината : 73см/28.74" Должина : 31см/12.20" Големина : XXL половината : 78см/30.71" должина : 32см/12.60" големина : хххл Половината : 79см/31.10" Должина : 32см/12.60" Големина : Ххххл половината : 84см/33.07" должина : 33см/12.99" Големина : хххххл половината : 85см/33.46" должина : 33см/33см / 12.99" ултра мека и растеглива Беспрекорна ткаенина се лизга под облеката. Меки и Дише : бикини гаќи за жени имаат одлично истегнување за навистина удобно вклопување; Женска памучна долна облека со удобни, меки, еластични појаси за дишење и ленти за нозе за целодневно носење. Ласкави Бикини Одговара : Секси долна облека за жени во стајлер за гаќи за бикини; со дрзок стил, оваа симпатична долна облека за жени ќе ви биде нова омилена за секојдневна употреба. Упатства За Нега : . 1.Машинско перење ладно или рачно перење : Фрлете ги со остатокот од алиштата на нежен циклус. (Вашата друга облека ќе биде добро!) Не користете белило или омекнувач. Ако немате машина за перење, обидете се да ја измиете Рачно Вашата Мисла за сите. млака вода. 2.Закачете се суво : Закачете ја Слушалката во невлажна средина и почекајте целосно да се исушат пред да ги оставите настрана. Без пеглање, ве молам! Забавен факт : миењето раце *сите* ваши деликатеси ја зачувува еластичноста!. о : големината е премала, ве молиме погледнете ги деталите за големината и изберете една големина поголема б : Препорачано Миење пред Носење в : што добивате : 3 Пакувања панталони д : Големината не одговара на сите, ве молиме внимателно проверете ја табелата со големини и изберете ја големината врз основа. на вашиот вистински големината е на малата страна и не е погодна за секого. За одредена големина, ве молиме погледнете го деталниот опис на бистата и обемот на половината, или можете да побарате услуги на клиентите. Дами Секси Гаќи Панталони Здолниште Дома Носат Дами Гаќи. Гаќи Без Меѓуножје За Жени Плус Големина. Долна Облека Жени Висок Половината Беспрекорна. Високи Кратки Гаќички За Жени Плус Големина. Танга За Жени Секси.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.