Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Богатствата НА каролина CJ2012-QCNL Буква Q Цвеќиња Ретро Сина Керамичка Ноќна Светлина, 6x4x3

Богатствата НА каролина CJ2012-QCNL Буква Q Цвеќиња Ретро Сина Керамичка Ноќна Светлина, 6x4x3

DEN 1.33
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Богатствата НА каролина CJ2012-QCNL Буква Q Цвеќиња Ретро Сина Керамичка Ноќна Светлина, 6x4x3", разнобојна Оваа Керамичка Ноќна Светлина е Од колекцијата На Богатства На Каролина Монограм-Цвеќиња Ретро Сина. Додадете уметничко дело во боја со оваа керамичка и метална ноќна светлина за да го подобрите вашиот декор и да обезбедите малку светлина во сите темни области на вашиот дом или канцеларија. Ова Уметничко Дело Керамичко Ноќно Светло е совршено за секоја просторија во куќата. Предната страна на ноќното светло е висока шест инчи на 4 инчи широка керамичка плочка со уметнички дела во целосна боја од еден од нашите уметници. Две вклучени завртки ја држат плочката во металниот држач. Вклучена е сијалица и држачот е длабок 3 инчи. УЛ одобрени. Ноќното светло е од увезените делови. Оваа Ноќна Светлина е од иницијалите На Каролин категорија на производи. Уметнички дела Керамичкото Ноќно Светло е совршено за секоја просторија во куќата.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.