Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Арти-Машки Резервоар За Мажи, До Мажи Големина 3XL-Усвојување Спасување На Животни

Арти-Машки Резервоар За Мажи, До Мажи Големина 3XL-Усвојување Спасување На Животни

DEN 2.67
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Артикс-Машки Резервоар За Мажи, До Мажи Со Големина 3 XL-Усвојувајте Резервоар За Спасувачи На Животни. 6 мл./yd2 (САД) 10.1 мл./Лвд( КАЛИФОРНИЈА), 100% памук однапред. Пепел Сива : 99/1 памук/полиестер. Спорт Греј : 90/10 памук/полиестер. Класично вклопување. Врзани дупки за вратот и рацете. Двоен игла дното полите. Сива бисерна солза далеку етикета. Врзани дупки за вратот и рацете. Класична тешка ткаенина. Двоен игла дното полите. Содржината на влакна варира во зависност од бојата, видете ја листата на бои за исклучоци. Артикс-Машки Резервоар За Мажи, До Мажи Со Големина 3 XL-Усвојувајте Резервоар За Спасувачи На Животни. 6 мл./yd2 (САД) 10.1 мл./Лвд( КАЛИФОРНИЈА), 100% памук однапред. Пепел Сива : 99/1 памук/полиестер. Спорт Греј : 90/10 памук/полиестер. Класично вклопување. Врзани дупки за вратот и рацете. Двоен игла дното полите. Сива бисерна солза далеку етикета. Врзани дупки за вратот и рацете. Класична тешка ткаенина. Двоен игла дното полите. Содржината на влакна варира во зависност од бојата, видете ја листата на бои за исклучоци. Прешрунк дрес плете. Класично Вклопување. Добијте го атлетскиот изглед што го посакувате додека останувате кул. Достапно во широк спектар на бои за да ја комплиментираат секоја гардероба, овие машки резервоари за возрасни обезбедуваат совршено класично вклопување и меко чувство од суштинско значење за секојдневно носење. Ова Прифаќа спасување На Животни машкиот резервоар е за мажи како суштинска употреба на дневна основа. Ние носиме големини ДО 3 XL. можете да го носите овој спортски изглед модерен графички резервоар додека одите во теретана, училиште, тренинг или да го додадете во вашата викенд гардероба за да ја користите секојдневно. Може да биде одличен подарок за некого, мора да ги има секојдневните основи и Да Прифаќа печатење За Спасување Животни е толку трендовски да се има. Ултра Лесен и компресибилен за лесно пакување. Супер лесен и флексибилен. Удобно во носењето и прави да чувствувате голема слобода. Лесен и компресибилен за лесно пакување, погодност за одмор или кој било друг спорт, активности на отворено. Идеален за секоја активност; совршен за плажа, пешачење, кампување, риболов, лов, патување, долг лет на авиокомпанија, јога, тренинг, тренинг, теретана, фитнес, изведување пилатес вежби аеробик итн. Оваа облека ја прави најдобрата идеја за подарок за вас, семејството или пријателот. Совршен За Божиќ, Ден На Таткото За Тато, Ден На Мајката за Мама, идеја за подарок за пријателите, совршена идеја за вашиот брат или сестра. Добредојдениот домашен подарок што ќе го сакаат. Ова се долготрајни облеки, нешто што можете да го носите на забава или само едноставен филм. Подарете ги, тоа е нешто што ќе го носат цела година.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.