Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
ЦРН АБЛ-ОРИОН 19Х9. ПРАЗНО XXET 72.6 CB ЧЕТКАНО ТРКАЛО ЗА ВМЕТНУВАЊЕ СРЕБРЕНИ ЈАГЛЕРОДНИ ВЛАКНА

ЦРН АБЛ-ОРИОН 19Х9. ПРАЗНО XXET 72.6 CB ЧЕТКАНО ТРКАЛО ЗА ВМЕТНУВАЊЕ СРЕБРЕНИ ЈАГЛЕРОДНИ ВЛАКНА

DEN 2.67
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

АСАНТИ ЦРН АБЛ - 12 ОРИОН 19Х9, 5 ПРАЗНО XXET 72,6 CB ЧЕТКАНО СРЕБРЕНО ТРКАЛО ЗА ВМЕТНУВАЊЕ ЈАГЛЕРОДНИ ВЛАКНА ASANTI BL-12 ORION 19 X9, 5 ПРАЗНО XXET 72,6 CB ЧЕТКАНО ТРКАЛО ЗА ВМЕТНУВАЊЕ СРЕБРЕНИ ЈАГЛЕРОДНИ ВЛАКНА. АСАНТИ БЛЕК АБЛ - 12 ОРИОН 19Х9, 5 ПРАЗНО ХСЕТ 72,6 ЦБ ЧЕТКАНО ТРКАЛО ЗА ВМЕТНУВАЊЕ СРЕБРЕНИ ЈАГЛЕРОДНИ ВЛАКНА. АСАНТИ БЛЕК АБЛ - 12 ОРИОН 19Х9, 5 ПРАЗНО ХСЕТ 72,6 ЦБ ЧЕТКАНО ТРКАЛО ЗА ВМЕТНУВАЊЕ СРЕБРЕНИ ЈАГЛЕРОДНИ ВЛАКНА. АСАНТИ БЛЕК АБЛ - 12 ОРИОН 19Х9, 5 ПРАЗНО ХСЕТ 72,6 ЦБ ЧЕТКАНО ТРКАЛО ЗА ВМЕТНУВАЊЕ СРЕБРЕНИ ЈАГЛЕРОДНИ ВЛАКНА.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.