Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
БРАЗИЛ ХЕНА КРЕМ БОЈА НА КОСА ЗЛАТНА РУСОКОСА 70МЛ

БРАЗИЛ ХЕНА КРЕМ БОЈА НА КОСА ЗЛАТНА РУСОКОСА 70МЛ

DEN 1.00
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Боење на косата И Третман На Коса Со Органски Екстракти Златна Русокоса-2.31 мл. Боење на косата Со Органски Екстракти бои без оштетување на структурата на косата. Кремот од хена е единствениот производ за боење на косата со органски екстракти кои ја третираат косата и скалпот. Ја условува, навлажнува и ревитализира косата додека ја бојадисува, оставајќи Ја Сурија Бразил Крема За Коса Боење И Третман На Коса Со Органски Екстракти Златна Русокоса - 2.31 мл. Сурија Бразил Крема За Коса Боење Со Органски Екстракти бои без оштетување на структурата на косата. Кремот Од Хена Бразил е единствениот производ за боење на косата со органски екстракти кои ја третираат косата и скалпот. Ја условува, навлажнува и ревитализира косата додека ја бојадисува, оставајќи ја многу помека и посјајна. Наместо да се користат синтетички мириси, Кремот Сурија хена е формулиран со.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.