Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Springttc Жени Плус Големина S-5XL Боемски Празнични Фустани V-Вратот Без Ракави Секси Лизгачки Фустани

Springttc Жени Плус Големина S-5XL Боемски Празнични Фустани V-Вратот Без Ракави Секси Лизгачки Фустани

DEN 574.08
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Карактеристики : . Должина На Фустанот : Кратка. Должина На Ракавот : Без Ракави. Тип Ракав : Редовни. Деколте : V-Вратот. Материјал : Памук. Модел : Цврст. Стил : Лизга Фустан. Повод : Боемски. Сезона : Лето. Оддел : Жени. Облека Нега : Рачно Миење Женски Лизгачки Фустани. Женски Вишок Фустан. Боемски Фустан. Обични Фустани. Плус Големина С-5ХЛ.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.