Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Царевас 20 Тешки Базен Четка Чистење Четка Со Фиксна Црево Конектор Чистење Алатка За Ѕидни Плочки Подови

Царевас 20 Тешки Базен Четка Чистење Четка Со Фиксна Црево Конектор Чистење Алатка За Ѕидни Плочки Подови

DEN 175.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Оваа четка има практични и издржливи карактеристики и има широка површина и густи влакна, помагајќи ви да ја подобрите ефикасноста на работата за чистење, да постигнете ефективни . Погоден е за употреба во чистење базен или топла када. Карактеристики : . Материјал : оваа четка со врвни влакна е изработена од одличен квалитет што обезбедува добри перформанси и максимална издржливост. Дизајн на Функција 2 во1 : има конектор за фиксно црево, ја комбинира функцијата четка и удобен за употреба!. Ефикасно : густи влакна и 20" широкиот дизајн обезбедува голема површина за побрзо и полесно чистење. Заштеда на труд и заштеда на време!. Лесна Инсталација : доаѓа со копче за заклучување погодно за корисниците, брзо и без напор е поврзување или исклучување на телескопскиот столб и не е потребна алатка!. Користете го во : совршено се нанесува при чистење на мал базен, спа центар, фонтана, топла када итн. . Спецификации : . Материјал : . Телескопски Пол : Не Е Вклучен. Точка Големина : 51*8см / 20.1*3.1 во. Тежина на пакетот : 450гр / 15,9 мл. Големина на пакетот : 52*10*5см / 20.5*3.9*2 во. Забелешка : . Само четка, други додатоци не се вклучени. Поради рачно мерење, може да има отстапување. Поради сликата и материјалниот објект може малку да се разликуваат во боја, ве молиме во натура преовладуваат. . Пакување Листа : . 1 * Четка. Материјал : оваа четка со врвни влакна е изработена од одличен квалитет што обезбедува добри перформанси и максимална издржливост. Дизајн на Функција 2 во1 : има конектор за фиксно црево, ја комбинира функцијата четка и удобен за употреба!. Ефикасно : густи влакна и 20 " широк дизајн обезбедува голема површина за побрзо и полесно чистење. Заштеда на труд и заштеда на време!. Лесна Инсталација : доаѓа со копче за заклучување погодно за корисниците, брзо и без напор е поврзување или исклучување.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.