Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Заштитен Капак За Xiaomi Mi Часовник Lite Redmi Часовник Лајт Мек Паметен Часовник Школка Заштитник Случај

Заштитен Капак За Xiaomi Mi Часовник Lite Redmi Часовник Лајт Мек Паметен Часовник Школка Заштитник Случај

DEN 1.67
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Карактеристики : . 1. Изработени од мек ТПУ и силиконски материјал, лесен и ултра-тенок, едвај забележуваат очекуваат под сончевата светлина. 2. Ефикасно го штити вашиот паметен часовник од судир, шок, удар и оштетувања. 3. Точна мувла врз основа на вистински часовник, совршено одговара на вашиот уред. Лесен за инсталирање и отстранување. 4. Едноставен и транспарентен дизајн, изгледа фантастично и дава убав професионален изглед во секоја пригода. 5. Пакетот вклучува : 1 х заштитна кутија. Спецификација : . Име : Часовник За Заштита Случај. Материјал : ТПУ. Компатибилен : Компатибилен за паметен часовник Редми. Боја : Црна, транспарентна, сина. Вклучен пакет : . 1 x Паметен Часовник Случај (со исклучок на други уреди) Случај За Xiaomi Mi Часовник Lite, Заштитен Капак За Redmi Часовник lite. Погоден За Xiaomi Mi Часовник Lite/Redmi Часовник Lite Заштитна Кутија Преку Црна Една Големина. Потрошувачка Електроника Паметна Електроника. Материјал За Дишење И Слатки Модели, Што Го Прави Корисен И Модерен. Има Извонредна Изработка, Прекрасен Изглед И Уникатна Личност. Цената Е Разумна И Стилот Е Уникатен.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.