Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Компатибилен Со Мото Г Игла Телефон Случај, Рози-Случај Мажи Жени, Флексибилни Силиконски Шок-Отпорен Случај За Мото Г Игла

Компатибилен Со Мото Г Игла Телефон Случај, Рози-Случај Мажи Жени, Флексибилни Силиконски Шок-Отпорен Случај За Мото Г Игла

DEN 1.00
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

[Врвен Квалитет] Изработен од висококвалитетен силиконски материјал, овој случај нуди удобно држење.Мек, тенок, но прилично цврст, тој е дизајниран за долгорочна употреба.[Целосна Заштита На Работ] Лесен за чистење. Отпорен на гребнатини, прашина и истури. Чувајте ја совршената форма на вашиот уред.[Единствена Карактеристика] Лесен За Оние во Движење.Не носете гира наоколу во џебот.Ултра елегантен, ултра тенок.1мм подигната заштита на предните усни.[Поддршка Безжичен Полнач] мекиот и тенок дизајн на вклопување го прави безжичното полнење поудобно, не треба да ја отстранувате силиконската заштитна кутија.Врвен Квалитетизработен од висококвалитетен силиконски материјал, овој случај нуди удобно држење.Мек, тенок, но прилично цврст, тој е дизајниран за долгорочна употреба.Целосна Заштита На Работ лесен за чистење. Отпорен на гребнатини, прашина и истури. Чувајте ја совршената форма на вашиот уред.Единствена Карактеристикалесни За Оние во Движење.Не носете гира наоколу во џебот.Ултра елегантен, ултра тенок.1мм подигната заштита на предните усни.Поддршка безжичен Полнач мекиот и тенок дизајн на вклопување го прави безжичното полнење поудобно, не треба да ја отстранувате силиконската заштитна кутија.Лесна Инсталацијалесен, лесен дизајн за држење совршен за секојдневна употреба. Отворените исечоци нудат поудобно полнење без отстранување на куќиштето. Компатибилен Со Мото Г Игла 2021 Телефонска Кутија, Рози-8 Случаи Мажи Жени, Флексибилна Силиконска Футрола Отпорна на Удари За Мото Г Игла 2021.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.