Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Хадсон Бебе Новороденче Момче Памучни Боди, Мама Момче, 12 Месеци

Хадсон Бебе Новороденче Момче Памучни Боди, Мама Момче, 12 Месеци

DEN 240.00
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Боди За Бебиња хадсон се суштински дел од гардеробата на бебето. Нашите боди имаат симпатични отпечатоци, везови, ленти и цврсти материи и обезбедуваат удобен основен слој кој е одличен за спарување со панталони, шорцеви, па дури и носење под облека. Нашите боди се удобни и пријатни за целодневно, секојдневно носење за вашето малечко. Комплетот вклучува координативни боди. Направено со 100% памук. Мека, нежна и удобна на кожата на бебето. Оптимално за секојдневна употреба. Достапен, висококвалитетен пакет со вредност.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.