Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Транспарентни Налепници За Налепници Од Најпознатите Врвни Водоотпорни Налепници За Винил Налепници За Додаток За Лаптоп Телефон Шлем За Прозорци За Автомобили К

Транспарентни Налепници За Налепници Од Најпознатите Врвни Водоотпорни Налепници За Винил Налепници За Додаток За Лаптоп Телефон

DEN 271.04
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

100% ГАРАНЦИЈА ЗА ЗАДОВОЛСТВО На КЛИЕНТИТЕ Испорака : Доцните нарачки (над 48 часа од датумот на испорака преку е-пошта) ќе се кредитираат 100% од почетната вредност на нарачката. Производ : дали има проблем со квалитетот на предметот што го нарачавте, ви недостасува ставка или ви е доставена погрешна ставка? Ние ќе го замениме предметот бесплатно на нашата следна испорака во вашата област, или кога производот ќе стане достапен. Цена : ние се гордееме со обезбедување квалитетни производи по фер и конкурентни цени. Ништо не прави посреќни од среќен клиент! ТАБЕЛА ЗА ГОЛЕМИНА НА НАЛЕПНИЦИ Налепници За Прозорци На Возила : препорачана големина 5-14". Варира во зависност од областа на возилото и поставеноста.Налепници за лаптоп : препорачана големина 3" - 6 "Ipad Или Таблет Налепници : препорачана големина 3" - 5 " Iphone Или Телефонски Налепници : е - препорачана големина 1,8" - 3" Налепници За Поштенско Сандаче : 6"W до 7"W во ширина. Варира во зависност од големината на поштенското сандаче. Пиво Кригла Налепници : 3 " до 4.5". Варира во зависност од големината на криглата за пиво. Пиење Стаклени Налепници : 1.8 " до 3.5". Варира во зависност од големината на стаклото. Кафе Кригла Налепници : 1.8 " до 3.5". Варира во зависност од големината на криглата. Вино Стакло Налепници : 1.8 " до 3.5". Варира во зависност од големината на стаклото. ПРЕПОРАЧУВАМЕ ДА ЈА ИЗМЕРИТЕ ПОВРШИНАТА НА АПЛИКАЦИЈАТА ПРЕД КУПУВАЊЕТО. Боја : Бела Големина : 8,3 "х 7". Задно лепило за надворешна апликација-Исечете во Форма и Претходно маскирани со Лента за Пренос. Можете да го користите за украсување лаптопи, компјутери, шишиња со вода, хидрофлака, бележници, тетратки, списанија, багаж, скејтборди, сноуборди, велосипеди, автомобили и многу повеќе.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.