Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Железо Мравка Ракотворби Креативни Градина Орнаменти Балкон Тревник Декорација

Железо Мравка Ракотворби Креативни Градина Орнаменти Балкон Тревник Декорација

DEN 349.44
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Опис. Оваа ставка е направена од премиум материјал, лесен и еколошки. Добар избор за подарок за вашите пријатели, ќе им се допадне. Донесете ново чувство и ќе ви дадете добро расположение. Дизајнот на мравки е многу уникатен и привлечен. Тоа ќе биде одлична декорација за вашиот дом. Карактеристики. - Материјал : Железо. - Има прекрасна форма, може да додаде забава во вашата соба. - Светли бои, различни стилови, за да ги задоволат вашите различни преференции до степен. - Едноставен и прекрасен дизајн на цртани мравки, е добра декорација. - Текстурата на мравките е јасна, изработена со висок квалитет, издржлива подолг временски период за употреба. - Подароци или одлични идеи за испраќање на пријатели како изненадување. Има прекрасна форма, може да додаде забава во вашата соба. Светли бои, различни стилови, за да ги задоволат вашите различни преференции до степен. Едноставен и прекрасен цртан филм мравки дизајн, е добра декорација. Текстурата на мравките е јасна, изработена со висок квалитет, издржлива подолг временски период за употреба. Подароци или одлични идеи за испраќање на пријатели како изненадување.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.