Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Патио Колекција Тмф127а Рачно Изработен Беж Сив Килим

Патио Колекција Тмф127а Рачно Изработен Беж Сив Килим

DEN 1073.44
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Колекција На Патио САФАВИЕХ Тмф127а Рачно Изработен Беж/Сив Тепих Оваа прекрасна колекција на уникатни теписи за површина го отелотворува сензибилитетот на дизајнот на денешниот потрошувач на денешницата. Овие килими ја доловуваат суштината на класичната едноставност додека инјектираат неочекуван модерен талент. Килимот има приближна дебелина од 0,5 инчи.Повеќе од 100 години, САФАВИЕХ го поставува стандардот за фино изработени килими и мебел за дома. Од посакувани свежи и трендовски дизајни до безвременски парчиња со квалитет на наследство, изразувањето на вашиот уникатен личен стил никогаш не било полесно. Започнете со пребарување на тепих, мебел, осветлување, надворешен и домашен декор и откријте над 100.000 производи на SAFAVIEH денес. Том Филиција Од Сафавиех внатрешната/ надворешната колекција е инспирирана од безвременски современи дизајни изработени со најмека пластика на располагање.Овој килим е изработен со рачно ткаена конструкција со пластичен куп и се одликува со главната боја на клучната вар. Совршен за секој двор, двор, палуба или покрај базенот, овој килим е одличен за надворешна употреба, како и за секоја внатрешна употреба која бара лесен за одржување килим. Додадете и стил и удобност во вашиот простор за живеење со оваа атрактивна колекција. Суптилната боја на оваа прекрасна колекција овозможува лесно мешање со која било шема на бои или стил На декор Завршница : Беж / Сив Материјал : Се Наѕира Рециклирана Пластика Спецификации : Вкупни Димензии На Производот : 0,25" H x 24" W x 96" Dproduct Тежина : 4 фунти.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.