Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Ниуер Детска Облека Екипажот Вратот Пролет Aut Облека Долги Ракави Панталони Сет Лабава Дуксер И Панталони Комплети Еластична Половината Виолетова Сива

Ниуер Детска Облека Екипажот Вратот Пролет Aut Облека Долги Ракави Панталони Сет Лабава Дуксер И Панталони Комплети Еластична

DEN 0.33
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Опис : Пол : Деца,Бебе,Девојчиња,Детски Стил : Девојки Долги Ракави Облека Во Собата, Пролет Aut Дуксер+ Панталони Во Собата, Две Парче Облека Тип На Шема : Еднорог Печатење Боја : Розова, Светло Сина, Сива, Жолта, Портокалова, Црвена, Шарена Сина, Темносина, Црна, Сива Црна, Бела Црна, Бела Сива, Розова Сива, Светло Сина Црна, Светло Сина Сива, Зелена Црна, Портокалова Сива, Розова Црвена Црна, виолетова Сива Големина : 90см, 100см, 110см, 120см, 130см, 140см, 150см (Следете Ја Табелата Со Големини За Да Изберете Ве Молиме)Материјал : 95% Памук 5% Спандексваистлин : Еластична Должина На Половината : Долга Сезона : Пролет, Fall, Зимски Прилики : Дневна, Секојдневна, Игротека, Одмор, Одмор, На Отворено, Училиште, Роденденска Забава, фотосесија, Игри На Плажа.Карактеристики : 1. Материјал : Мешавина Од Памук. Мека и удобна, нема штета за здравјето на кожата на девојчињата.2. Карактеристики : симпатична шема дизајн, еднорог печатење итн. Многу поубаво од сликите, бебињата ќе добијат тони комплименти за тоа, на децата ќе им се допадне.3. Големина : Децата на иста возраст може да се разликуваат во висина и тежина. Ве молиме следете ја табелата со големини за да изберете соодветна големина. 4. Прилики : Совршен За секојдневна, секојдневна, игротека, одмор, одмор, на отворено, училиште, роденденска забава, фотосесија, игри на плажа итн. Најдобар подарок за вашите деца.Содржина на пакетот : 1 х Девојки Дуксер1 х Панталони (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Девојки 2 Парчиња Облека За Дуксер Панталони Облека За Мали Девојчиња Одговара На Деца Девојки Кои Му Даваат На Вашето Дете Прецизно Вклопување. Материјал-95% Памук 5% Спандекс. Памучна Ткаенина за Овие Комплети Панталони Е Мала Тежина, Издржлива И Добра Апсорпција на Пот Што одговара За Пролет Fall Облечена. Дизајн-Дуксер Со Врат На Екипажот Со Долги Ракави Со Еднорог Печатени Направи Децата Да Изгледаат Повеќе Активности и Трендовски. Панталоните Со Покриен Еластичен Појас Ги Одржуваат Децата За Дневна Удобност, Одлично Се Вклопуваат како Игротека. Повод-Комплети За Облека Со Секојдневен Дизајн Погодни За Деца Секојдневно во сите Прилики со Симпатичен Изглед, Како Што Се Училиште, Одмор, Враќање Дома и др. Идеален Подарок за Вашата Ќерка, Внука. Мерење - Нашиот Костум За Облека За Бебиња За Девојчиња. Ве молиме Пронајдете Ја Табелата Со Големини за Вашата Референца.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.