Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Голф Торба И Клубови Ноќ Светне Маса Биро СВЕТИЛКА ПРЕДВОДЕНА ИГРАЧ Голфер Дупка Во Една Игра Спорт Персонализирано Име, Нашата Најнова Карактеристика-тоа е Леле, ?

Голф Торба И Клубови Ноќ Светне Маса Биро СВЕТИЛКА ПРЕДВОДЕНА ИГРАЧ Голфер Дупка Во Една Игра Спорт Персонализирано Име, Нашата

DEN 0.33
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Нашата Светлина, Светилки, Ноќни Светла (Повеќебојни, 12 Инчи) се нашата најнова карактеристика и се персонализирани со вашето име на неа! Можеме да врежеме кое било име, име на училиште, име на омилени играчи, презиме и број на играчи или ваш сопствен број, имиња и датум на парови, име на ник, зборови или фраза – направете ја своја. Нашите клиенти постојано ни кажуваат дека никогаш не можат да го најдат своето име. Ова е совршено затоа што можеме прилагодено да врежеме кое било име. Изгледа страшно со врежано име бидејќи гравирањето светнува со осветлување-кул е. Светлосните прозорци се многу популарни и стојат на ноќна маса, биро, комода или маса. Светлината е издржлива и безбедна. Можете да ги менувате боите од креветот или столот со далечинскиот управувач и исто така да го користите копчето за сензор за допир на штандот со прстот. Светилката за осветлување доаѓа со далечинскиот управувач кој има 16 различни опции за светла боја плус поставки, вклучувајќи избледување, строб, блиц, мазна и осветленост или слаби опции и копче за вклучување исклучување. Оваа повеќебојна ЛЕД-светлина ја осветлува целата просторија шарена и светла е идеална за создавање волшебна атмосфера во машка пештера, дувло, соба или соба за игри, како и за правење фантастично ноќно светло за деца. Доаѓа со кабел за да можете да го приклучите во ѕидот. Штандот, исто така, зема 3a батерии ако претпочитате да ги исклучите батериите. Леле, ја осветлува просторијата светло. Одлично Откритие. Нашите клиенти не прашаа за обликот на нивното име и ние сме возбудени што ќе го понудиме Нашето Име Осветлување како наша нова креација! Ве молиме кажете ни го името што сакате врежано во опцијата "продавач на пораки". Ние обичај направи за да нарачате и ласерски гравирање на името што го сакате. Забавувајте се Со Оваа Уникатна 16 Светли Бои Ја Осветлуваат НОЌНАТА Светилка ПРЕДВОДЕНА СО Далечински Персонализиран Слободен (Мулти-обоени, 12 Инчи). Светлосните прозорци се многу популарни и стојат на ноќна маса, биро, комода или маса. Задолжително!. Ние брод 1-3 дена-Брзо и Бесплатно! Гордо Направени во САД. Одличен Персонализиран Подарок-тоа е подарок "Сѐ" и одличен за родендени, празници, дипломирање и забави. Оваа повеќебојна ЛЕД-светлина е идеална за создавање волшебна атмосфера во дувло, соба или соба за игри, како и за правење фантастично ноќно светло за деца. Нашите клиенти постојано ни кажуваат дека никогаш не можат да го најдат своето име. Ова е совршено затоа што можеме да направиме какво било име. Прекрасно врежано и сигурно ќе го привлече вниманието од вашето семејство и пријатели. Изгледа страшно со врежано име бидејќи гравурата свети во светлината. Кул е. Голф Торба И Клубови Ноќ Светне Маса Биро СВЕТИЛКА ПРЕДВОДЕНА ИГРАЧ Голфер Дупка Во Една Игра Спорт Персонализирано Име, Нашата Најнова Карактеристика-тоа е Леле, Со Далечински, 16 Опции За Боја, Бесплатно Врежано, Одличен Подарок.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.