Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Машка Кошула Стабилна Облека Плус Големина Печатен Пилинг За Ноќта На Вештерките Работни Униформни Врвови За Машки Крст Со Кратки Ракави Со Кратки Ракави Забавни ?

Машка Кошула Стабилна Облека Плус Големина Печатен Пилинг За Ноќта На Вештерките Работни Униформни Врвови За Машки Крст Со Кратки

DEN 319.68
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Плус Големина Ноќта На Вештерките Печатени Пилинг Работни Униформа Блузи За Машки Крст V-Вратот Краток Ракав Забава Маици Работна Облека Маица Со Џебови Пол : mencollar : v-deckmaterial : Полиестерпетер Тип : печатење стил : мода, обичниот ракав должина : краток ракав пакет вклучуваат : 1 компјутер topfeurtes : 1.Модниот дизајн ве прави попривлечни2.Одлично за секојдневен, дневна забава или фотографија, сигурен сум дека ќе ви се допадне it3.It изработен е од висококвалитетни материјали,меко чувство на рака, доволно издржлив,нема никаква штета на вашата кожасе молиме дозволете мала разлика од 1-3 см поради рачно мерење,благодарам за разбирањето ! (1 инч = 2,54 см)Внимание плз : предлагаме да изберете поголема големина, благодарам и посакувам убав ден !Големина Chart:Size Bust Shoulder Sleeve Length S112cm/44.09"47cm/18.50"24cm/9.45"73cm/28.74"M118cm/46.46"49cm/19.29"25cm/9.84"74cm/29.13"L124cm/48.82"51cm/20.08"26cm/10.24"75cm/29.53"XL130cm/51.18"53cm/20.87"27cm/10.63"76cm/29.92"XXL136cm/53.54"55cm/21.65"28cm/11.02"77cm/30.31"XXXL142cm/55.91"57cm/22.44"29cm/11.42"78cm/30.71"XXXXL148cm/58.27"59cm/23.23"30cm/11.81"79cm/31.10"XXXXXL154cm/60.63"61cm/24.02"21cm/8.27"80cm/31.50" оваа кошула е едноставна, лежерна, трендовска и погодна за сите мажи. Мека и удобна ткаенина, лесна и пријателска за кожата. Ќе ви се допадне опуштеното вклопување на оваа Маица за мажи.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.