Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Океан Небото Вода Науката Природата Слика Прстен Прилагодливи Љубов Свадба Ангажман

Океан Небото Вода Науката Природата Слика Прстен Прилагодливи Љубов Свадба Ангажман

DEN 799.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Големина : големина На Прстен : дијаметар на дискот : 1,8 см / 0,7 инчи класификација : Прстен Карактеристика : -Едноставен убав прстен,деликатно изработен за свадба или свршувачка-Спакуван во нашата кутија за накит како подарок,подготвен да му подарите на саканата личност-Идеален секојдневен накит за жени-Малку свиткајте го прстенот За да се прилагоди на вашата големина,тоа е отворен прстен-Совршен За секакви прилики,вклучувајќи Годишнина,Роденден,Божиќ,Секојдневна Мода,дипломирање,денот на мајката,денот на вљубените и повеќематеријал : количина на Метален Пакет : 1 x прстеновој производ може да се персонализира. Ве молиме нарачајте прво и испратете ја вашата слика до Мене Преку Е-Пошта.Ние сакаме да ги донесеме идеите на сите во реалност. Ние обезбедуваме најголем избор на производи за вас, КАКО ШТО СЕ 3С, чаши и садови ѕидни украси, периферни уреди за автомобили или додатоци за облека. Океан Небото Вода Науката Природата Слика Прстен Прилагодливи Љубов Свадба Ангажман.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.