Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Сенхајзер Ц 2.00 Г Слушалки

Сенхајзер Ц 2.00 Г Слушалки

DEN 1.33
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Слушалки со живописен звук и длабок бас,Оптимизирана форма и големина за совршено вклопување и извонредна удобност,Избор на 4 големини на адаптерот за уши за ефикасно блокирање на бучавата,далечински управувач со 3 копчиња со интегриран микрофон,Достапен во црно или бело,2-годишна гаранција SENNHEISER CX 2.00 G Слушалки за Слушалки нуди максимална звучна ефикасност со дополнителна употребливост. Слушајте музика од вашите омилени музичари со овие слушалки дизајн слушалки. Контрола на слушалки за далечински Управувач за оптимални перформанси и максимална сигурност. СЛУШАЛКАТА CX 2.00 G обезбедува многу слобода со жично поврзување. Микрофонот на кабелот ви овозможува да прифаќате и остварувате повици. Откажувањето на бучавата ефикасно помага да се зголеми вашата концентрација и да се избегне бучава во позадина и одвлекување на вниманието. Технологијата на омни-насочен микрофон обезбедува максимална сигурност и оптимални перформанси. Мини-телефон (3,5 мм) интерфејс домаќин за сигурен пренос на податоци и подобрени перформанси. Режимот на стерео звук обезбедува исклучителен звук со максимална ефикасност. Слушалки во уво за удобно слушање.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.