Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Моите мали Пони основни фигури Флутершиј фигура [со куфер]

Моите мали Пони основни фигури Флутершиј фигура [со куфер]

DEN 2.00
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Флутерши е kindубезно и нежно пони со големо срце. Таа сака да се грижи за другите, особено нејзините мали пријатели на животни! Кога вашето семејство оди на патување, потребен ви е пријател со пони, а вашето пони „Флутерши“ не може да почека да излезе на патот! Спакувајте го нејзиниот куфер и подгответе ги нејзините билети. Таа исто така доаѓа со пар пријатели со чипмунк! Никогаш нема да имате подобар патнички другар од вашето Пони Флутерши! Флутерши е kindубезно и нежно пони со големо срце. Таа сака да се грижи за другите, особено нејзините мали пријатели на животни! Кога вашето семејство оди на патување, потребен ви е пријател со пони, а вашето пони „Флутерши“ не може да почека да излезе на патот! Спакувајте го нејзиниот куфер и подгответе ги нејзините билети. Таа исто така доаѓа со пар пријатели со чипмунк! Никогаш нема да имате подобар патнички другар од вашиот Пони Флутерши!.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.