Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Намбе Плетенка Метал Во. Фото Рамка, Сребро

Намбе Плетенка Метал Во. Фото Рамка, Сребро

DEN 2.00
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Деталите за привлечна плетенка околу надворешниот раб на Рамката за Плетенка нудат елегантен и софистициран стил за прикажување фотографии. Совршен на камин камин или табла, плетенка рамки прави внимателен одмор или свадба подарок. Намбе Плетенка Метал 8 х 10 Во. Фото Рамка, Сребрена.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.