Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Fopp Продавачот Женски Мода Долг Ракав Лабава Круг Вратот Руно Ноќта На Вештерките Печатење Маичка Дуксер Врвот Жолта XXXL

Fopp Продавачот Женски Мода Долг Ракав Лабава Круг Вратот Руно Ноќта На Вештерките Печатење Маичка Дуксер Врвот Жолта XXXL

DEN 1.00
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Женски Моден Долг Ракав Лабав Кружен Врат Руно Ноќта На Вештерките Печатење Со Качулка Дуксер Врвни Женски Врвови Со Тркалезен Врат Памучен Женски Лежерен Моден Долг Ракав Со Џебен Пуловер На Вратот Врвна Блуза Карактеристики : овој печатен врв е изработен од мека и лесна ткаенина, што ве прави поудобни за носењекарактеристики : долги ракави, тркалезен врат, лабав, долг разгорен раб, печатење без позиционирање, симпатично Цртан Дизајнсовршен Со Фармерки Или Хеланки; Погоден За Секојдневниот Живот, Забави, Плажа, Одмор, Канцелариски Прилик : Флексибилен, Елегантен И Модерен. Рачно перење во ладна вода / закачете суво или суво пакување содржина : 1 x дами информации за производот : Сезона : Season/Пролет/Зима/Лето : Женски Повод : Дневен Материјал : Полиестерстил : Секојдневен, Моден Јака : V Вратот : Одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1xwomenени Tops Size Bust Shoulder Sleeve Lengths108cm/42.52"45cm/17.72"66cm/25.98"70cm/27.56"M112cm/44.09"47cm/18.50"68cm/26.77"72cm/28.35"L118cm/46.46"49cm/19.29"70cm/27.56"74cm/29.13"XL124cm/48.82"51cm/20.08"72cm/28.35"76cm/29.92"XXL132cm/51.97"53cm/20.87"74cm/29.13"78cm/30.71"XXXL140cm/55.12"55cm/21.65"76cm/29.92"80cm/31.50" Size : SBust : 108cm/42.52"Shoulder : 45cm/17.72"Sleeve : 66cm/25.98"Length : 70cm/27.56"Size : MBust : 112cm/44.09"Shoulder : 47cm/18.50"Sleeve : 68cm/26.77"Length : 72cm/28.35"Size : LBust : 118cm/46.46"Shoulder : 49cm/19.29"Sleeve : 70cm/27.56"Length : 74cm/29.13"Size : XLBust : 124cm/48.82"Shoulder : 51cm/20.08"Sleeve : 72cm/28.35"Length : 76cm/29.92"Size : XXLBust : 132cm/51.97"Shoulder : 53cm/20.87"Sleeve : 74cm/29.13"Length : 78cm/30.71"Size : XXXLBust : 140cm/55.12"Shoulder : 55cm/21.65"Sleeve : 76cm/29.92"Length : 80cm/31.50" Големина шема : 1.Материјал : Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и погоден за секојдневно носење, изработен од мека ткаенина, полиестер, лесен и удобен, гардероба лесна за облекување или соблекување, удобна за носење цел ден. 2. Прилика : овој врв е совршен за секојдневно, излегување, забава, работа, секојдневна облека. Тоа е толку случајно што може некои дополнителни корици! Овој е достапен во различни бои за да одговара на вашиот личен стил. 3. Тоа е најдобриот избор за давање подароци. 4. Измијте со ладна вода, големината нема да се промени многу, доколку имате какви било прашања при изборот, добредојдовте да се консултирате. 5. Различни монитори ќе имаат мала разлика во бојата, ве молиме не им пречи.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.