Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Универзална Изберете Ковчег Со 4 Фиоки Во Мат Бела боја од Детски Занает

Универзална Изберете Ковчег Со 4 Фиоки Во Мат Бела боја од Детски Занает

DEN 1.67
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Топлите завршетоци и деталните облоги овозможуваат овој ковчег со четири фиоки да биде совршен простор за складирање во секој расадник. Безвременскиот дизајн на оваа комода е достапен во основната палета на бои На Детскиот Занает, овозможувајќи му да се координира со вашето омилено креветче. • Четири пространи фиоки обезбедуваат дарежлив простор за складирање • Квалитетни лизгалки за непречено отворање и затворање • Нетоксична завршница • Потребно Е Лесно Склопување • Внатрешни Димензии на Фиоката 31,38 х 14,13 х 4,13.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.