Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Корашан Машки Панталони Обични Секојдневни Панталони Машки Лабав Џеб Со Патент Врвка Еластична Половината Спортски Панталони Машки Панталони Секојдневен

Корашан Машки Панталони Обични Секојдневни Панталони Машки Лабав Џеб Со Патент Врвка Еластична Половината Спортски Панталони

DEN 1.67
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Големина : М Половината : 80см/31.50" Колк : 112см/44.09" Должина : 106см/41.73" Големина : Л Половината : 84см/33.07" Колк : 117см/46.06" Должина : 108см/42.52" Големина : XL Половината : 88см/34.65" Колк : 122см/48.03" Должина : 110см/43.31" големина : 2хл половината : 92см/36.22" колк : 127см/50.00" Должина : 112см/44.09" големина : 3хл половината : 96см/37.80" колк : 132см/51.97" ДОЛЖИНА : 114СМ/44.88" обични панталони машки лабав џеб со патент еластични спортски панталони со Врвки : Изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носењестилски и моден дизајн ве прават попривлечни згодниудобен материјал, погоден за различни прилики.Одлично За Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне!Сезона : Пролет, Aut Лето, Пол : Манокација : Секојдневна, Забава, На Отворено, Далииматеријал : Полиестерстил : Секојдневен, Секси, Убав Некако за миење : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Материјали За Квалитет На Машки панталони : овие се изработени од пријателски 100% Полиестер, цврсти и издржливи, удобни за носење, нема да ја направат вашата кожа зелена, црвена или инчна. Пријателски за чувствителна кожа. Тие се доволно удобни за носење низ куќата и соодветни за канцелариска работа. Класичниот и едноставен дизајн е совршено добро со сите видови облека за секоја пригода, привлекувајќи го вниманието на сите. Перење-машина за перење со ладна вода препорачува, не белилото, не железо, висат или линија за да се исуши. Премиун Услуги На Клиентите-се надеваме дека нашите клиенти ќе добијат прекрасен Добро дизајниран сет на производи со разумна цена и одлична услуга за клиентите. Ве молиме контактирајте не кога ќе се чувствувате слободни ако имате какви било прашања, можеме да ви помогнеме брзо и Добро. Услуга по продажбата : Кога ќе го добиете производот, ако не сте задоволни со нашите производи, контактирајте не во секое време, ќе ве вратиме во рок од 30 дена потрудете се да ги направите работите исправни. Само се надеваме дека ќе имате пријатен шопинг!.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.